مشاوره و فروش ۳۷۱۳۱۱۳۳ - ٠٥١ | ۲۶۲۹۳۵۰۵ - ۰٢۱ ۰٩٣٥٩١٩٩١٩١

پمپ های پیشنهادی پمپیار بازه وسیعی از انواع پمپ های مخصوص صنایع غذایی، بهداشتی و دارویی می باشند. این پمپ ها در دسته پمپ های گریز از مرکز  برای انتقال مواد رقیق و پمپ های جابجایی مثبت برای انتقال مواد غلیظ و حساس را شامل می شوند.

انتقال مواد حساس به پمپاژ برای جلوگیری از آسیب به بافت مواد، استفاده از فولادهای ضد زنگ (استیل)، اطمینان از شستشو در حین CIP، باز و بست سریع و راحت پمپ برای بازرسی و تعمیرات از جمله خواص پمپ های پیشنهادی می باشند.

برای انتخاب هر نوع پمپ بر روی آیکون های زیر کلیک کنید و اگر در انتخاب نوع پمپ مردد هستید با کارشناسان پمپیار تماس بگیرید.

  • پمپ های گریز از مرکز Centrifugal Pumps

پمپ های گریز از مرکز پیشنهادی پمپیار شامل بازه وسیعی از پمپ های مناسب برای صنایع لبنی، تولید غذای آماده و نوشیدنی ها می باشد.

  • پمپ های دیافراگمی Air Operated Diaphragm Pumps

پمپ های دیافراگمی مخصوص صنایع غذایی به دلیل انتقال نرم مواد، توانایی انتقال مواد غلیظ و یا حاوی ذرات جامد و مقاومت خوب در برابر مواد شیمایی حین CIP گزینه مناسبی برای استفاده در این صنعت می باشند.

  • لوب پمپ ها Rotary Lobe Pumps

لوب پمپ های پیشنهادی پمپیار به دلیل رعایت بالاترین استانداردهای مربوط به صنایع دارویی، غذایی و بهداشتی گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در این صنایع می باشند. انتقال مواد رقیق تا بسیار غلیظ، توانایی انتقال مواد حاوی ذرات جامد،  انتقال نرم مواد بدون وارد آوردن آسیب به بافت آنها حین پمپاژ و اطمینان از شستشوی کامل در CIP از جمله خواص منحصر به فرد این پمپ ها می باشند.

شامل بازه وسیعی از پمپ های مناسب برای صنایع لبنی، تولید غذای آماده و نوشیدنی ها می باشد.

پمپ های گریز از مرکز

 Air Operated Diaphragm Pumps

به دلیل انتقال نرم مواد، توانایی انتقال مواد غلیظ و یا حاوی ذرات جامد و مقاومت خوب در برابر مواد شیمیایی حین CIP گزینه مناسبی ...

پمپ های دیافراگمی

  Rotary Lobe Pumps

انتقال مواد رقیق تا بسیار غلیظ، توانایی انتقال مواد حاوی ذرات جامد، انتقال نرم مواد بدون وارد آوردن آسیب به بافت آنها حین پمپاژ ...

لوب پمپ ها

 Dosing pumps

پمپ هایی برای تزریق اسانس، رنگ و مواد اولیه به میزان مشخص با خواص شیمیایی و یا با غلظت های رقیق تا بسیار غلیظ ...

پمپ های اندازه گیر

Progressive Cavity Pumps

مونوپمپ یشنهادی پمپیار به خصوص وقتی فشار مورد نیاز برای انتقال مواد در سطح بالایی باشد، گزینه بسیار مناسبی خواهد بود...

پمپ های تک مارپیچ (مونوپمپ)

Barrel Emptying Pumps

برای تخلیه مواد اولیه رقیق تا بسیار غلیظ با رعایت استاندارهای صنایع غذایی طراحی و ساخته شده اند

پمپ های تخلیه بشکه

Go to top